Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nevelési módszereket...

Milyen nevelési módszereket tudnék alkalmazni kis létszámú iskolában?

Figyelt kérdés
Pár hete kerültem oda mint pedagógiai asszisztens. Nagyon neveletlenek. Csúnyán beszélnek,verekednek, visszabeszélnek.
2020. dec. 29. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Jelezd ezeket minden egyes alkalommal az osztályfőnöknek és a szülőknek is. Szigoríts be, ne hagyd magad, mert most mérték fel, meddig mehetnek el nálad. Én tudnék olyat visszaválaszolni az ilyen neveletlen, bunkó kölyköknek, hogy elszégyellné magát egy életre. Mindegyiknek van gyenge pontja, nem kell megalázni, de tartsd féken őket és ne akarjanak veled bunkók lenni, mert rajtuk fognak nevetni a többiek, az meg kellemetlen. Kezdeményezném az osztályfőnöknél, hogy tartson illemtant, nézetnék velük olyan témájú filmeket, amivel a lelkükre lehetne hatni. Ne kíméld őket és ne finomkodj, mert már most madárnak néznek.
2020. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgozatiras, tollbamondas ... 1000x leiratas :)
2020. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Csinalj forditott napot es legyel te a rosszdiak :D
2020. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jókat nevettem ezeken a válaszokon. A falusi iskolákban ez nagyon máshogy megy, főleg keleten. Ott az iskolai rendőr előtt is voltak polgárőrök, igen, általános iskolában, és nem azért, mert csúnyán beszéltek, hanem mert volt akinél kést találtak, ment a bunyó, wcben szex. A szülő az igazgatóhoz vágta a széket stb...
2021. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!