Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen történelem szorgalmit...

Milyen történelem szorgalmit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kitűnő lenni félévkor, ezért próbálok szorgalmikat csinálni. Már csináltam egy PPT-t, de mégegyet már nem tudnék ezért valami olyan ötlet kéne amit egy max óra alatt meg tudok csinálni. Milyen szorgalmi fajta van még amit gyorsan meg tudok csinálni egy ötösért?

2020. dec. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Pl csinálj ppt-t "A magyar nemzetiségi mozgalom mesterséges bedurrantása a 19. század közepén" címmel.
2020. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar ppt-t csinálni, leírta
2020. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz például egy esszét a tananyaggal kapcsolatosan.
2020. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálhatál olyat, hogy összegűjtesz néhány filmet vagy könyvet, amik az adott korszakban játszódnak, és ajánlót írsz belőlük a többieknek.

Nem tudom, hogy miről csináltál ppt-t. Szerintem az is jó ötlet lenne, hogyha keresnél pár érdekességet a tananyaghoz kapcsolódóan, és abból csinálnál kiselőadást/fogalmazást.

Esetleg felajánlhatod, hogy egy rosszabbul teljesítő osztálytársadat korrepetálod egy 5-ösért,hátha a tanárod beleegyezik. Egyébként őt már megkérdezted arról, hogy hogyan tudnád kijavítani a jegyedet?

2020. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!