Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Onlinesegitseg.hu tapasztalatok?

Onlinesegitseg.hu tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy velük írassam meg az egyik vizsgámat, valakinek van valamilyen tapasztalata árral, korrektséggel, eredményekkel kapcsolatosan?


Előre is köszönöm :)



2021. jan. 3. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez szabálytalan, ne tedd.
2021. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
92%

Csak hogy végre valaki adjon egy konkrét választ erre (amit már 30x megkérdeztek az oldalon).

A zhhelp is meg az onlinesegitseg is legit cég és nem átbaszás. Ha fizetsz, fogsz segítséget kapni.

VISZONT, nem fognak tryhardolni, nem nagyon készülnek rá a dolgozatra, hiába küldesz nekik anyagot.

Ők a kettes szintet garantálják és általában ez is az a szint amit elérnek.


Mivel gyakorlatilag számukra nincs kockázata a dolognak csak pár elvesztegetett perc/óra, ebből kifolyólag benne van az is hogy félremegy valami és nem lesz meg a 50%. Nekem meglett úgyhogy nem tudom biztosra mondani hogy ilyenkor visszautalják e tisztességesen az összeget.

2021. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
76%
Én szívesen segítek!
2021. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2#


Én is gondolkozom rajta, mert már kevés próbálkozási lehetőségem van egy szigolaton viszont félek attól, hogy nem fog sikerülni nekik és akkor 3 helyett csak 2 lesz már (a kirugásig).

2021. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
68%
SENKINEK NEM AJÁNLOM!!! Múlt héten írták meg helyettem egy 6 kérdéses marketing zh-mat, nem sikerült elérniük az 50%-ot sem! Ma lett volna a pót, amit meg kellett volna írniuk de meg sem írták!!! Felhívtam őket telefonon, azt válaszolták hogy majd este tudnak választ adni. És rengeteg pénzt kérnek. Mindenki kerülje, ahogy tudja őket!!
2021. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5#

Milyen ZH volt? (Tudom, matek de milyen szak)

Hány %-ot értek elvégül?

Meg lett a 2-es? (Nálunk 40%tól van)

Mennyibe került?

2021. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, félre olvastam. Azt hittem matekot írtál.


Figyi, ez marketing. Nem egy olyan tantárgy, ami objektív igazságokon alapul mint pl.: matek, fizika.


Bőven elég, hogy nem azt tanulod meg amit pontosan a tanár elvár, ahogy ő akarja és ha marketing expert is vagy elbuksz a vizsgán, úgy hogy látatlanul ülsz be valaki helyett.

2021. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Elsőre nem lett meg, semmi baj nem volt. Megmondták, hogy kigyűjtöttek mindent, rákészülnek, pótót megírják fixen. Ma reggel volt a pót, se kép se hang, nem válaszolnak üzenetben, bele se lett kezdve a dolgozatba, mert mutatja a rendszer utólag is. 40 ezer forintért ez szerintem nem korrekt. Mellesleg heti szintre lebontva küldtem nekik pdf-eket, illetve dolgozatokat amiket előzőleg írtunk, vagy más csoportok írtak. De ha megcsinálták volna, s nem sikerül, az nem nagy tragédia viszont az hogy meg sem csinálták, egy szó nélkül, ez szerintem övön aluli :)
2021. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy bele sem kezdtek?


Tehát megadtad nekik a bejelentkezési adataidat az egyetemi rendszerbe?


Ilyet nem csinálnak. Képernyő megosztással oldanak meg ilyen dolgokat.


Azt meg élőben látod, hogy mit csinálnak.


Itt valami sántít.


Ha meg valamilyen PDF-et kell neked beadnod azt elküldik és te adod be. Tehát nem lehetséges, hogy nem láttad a dolgozat írásakor, hogy semmi sem történik és csak utólag realizáltad.

2021. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Megadtam nekik a bejelentkezési adataimat, beléptek helyettem és megoldották. Múlt héten ezzel nem volt gond, egyből a vége után írták is, hogy nem sikerült a zh de jövőhéten megírják újra. A belépési adatokat tudták, nem változtattam rajta, a pontos időpont is meg volt beszélve. Tudtam, hogy mikor zárul le a teszt, utánna még vártam kb 15 percet, de nem jött tőlük üzenet, ami már gyanús volt.

Majd aztán beléptem a teszt felületre, és láttam hogy a megadott 1 próbálkozási lehetőség nem lett felhasználva, illetve eredmény sem lett megjelenítve( Mivel teszt jellegű, beadás után egyből megjelenik az eredmény) A PDf-eket én küldtem nekik, mint segítséget, hogy tudják miféle feladatok, számolások lesznek. Ők azt mondták már az első zh előtt, hogy ismerik a felületet, ők belépnek és megoldják a tesztet helyettem. Ez szóról szóra így volt megbeszélve.

2021. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!