Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi ez a sok iskola nyitással...

Mi ez a sok iskola nyitással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Meg vannak bolondulva. Ősszel napi szinten kérdezték hogy mikor zárnak végre be, most meg ha kinyitnak ugyanez lesz, ha meg nem akkor meg hogy mikor nyitnak.
2021. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Én nekem azért annyira nem mind1. Rendszeresen informálódok erről, mert a napokban fog eldőlni, hogy tovább dolgozhatok-e a jövőmön, boldogan, kényelmesen, produktívan vagy szenvedve, felesleges dolgokkal és átjárással foglalkozva. Teljesen megértem azokat, akiket ez érdekel, azért jó lenne tudni, mégis hogyan készüljön az ember a következő hetekre.
2021. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokak utálják a jelenléti oktatást, sokan meg a távoktatást.

Plusz az is rendkívül jó hogy tantárgyanként min. 2 dogát ír majd sok diák jövő héten... csuda jó lesz... Még szerencse hogy végzős vagyok és viszonylag kevés tárgyam van.

Azzal hogy Maruzsa belengette a középiskolák kinyitását, csak azt érte el, hogy bizonyos tanárok a félév utolsóelőtti hetére zsúfolták be a dogákat.

2021. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!