Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri csatlakozni az AIESEC-hez?

Megéri csatlakozni az AIESEC-hez?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, egyszerű tagként kezdenék ott dolgozni, esetleg egyetem után ki szeretnék menni külföldre is. Meg lehet csinálni? Mi a véleményetek? Van korhatár?

2021. jan. 7. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor en voltam aiseces, kb 10 eve, nem kellett "tagnak" lenni ahhoz, hogy kulfoldre menj. Csak ki kellett fizetni a tagdijat.


A tag az volt, aki a magyarorszagi helyi szervezet (kulonbozo egyetemeken vannak) mukodeseben reszt vett, igyekezett magyar cegeknel a kulfoldi gyakornokoknak helyet szerezni, taborokba jart (ahol finom kannas bort ivott) stb. Tag lehetsz csomo mas diakszervezetben is, attol fugg, melyik egyetemre jarsz. Ettol fuggetlenul mehetsz kulfoldre aiseccel.

2021. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!