Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan középiskolai kollégi...

Van olyan középiskolai kollégium Budapesten ahol minden szobához külön fürdőszoba van?

Figyelt kérdés
Jövőre valószinűleg kolis leszek és hallottam olyanról hogy van ilyen viszont középiskolai kollégiumból akárhogy kerestem nem találtam ilyet. Az egyik osztálytársam mondta hogy van mert olvasta valahol de a nevére már ő sem emlékszik.

2021. jan. 8. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szobánkénti fürdő szerintem csak a magán kolikhoz van, oda mem tudom, hogy középiskolásként lehet-e jelentkezni, sose kellett utánanéznem.


Sima koleszok közül én nem tudok róla, hogy lenne. Amiről hallottam és a legjobb volt, az a 2szobához járó egy fürdő volt (szobánként 2személy), ez a DNG kolija egyébként.

2021. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!