Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tanítják egybe a...

Miért nem tanítják egybe a biológiát és a történelmet?

Figyelt kérdés
Sok trón örökléssel az volt a baj hogy nem született fiú. (bár némely nőkön nagyon dögös lett volna a királyi jelmez). De ez csak az én véleményem. Na már most, állítólag meg van a teknikája hogy hogy lehet fiút, lányt, ikreket, sziámi ikreket össze hozni szex közben. Bár szerencsére most már lehet nő is trónörökös, de nálunk nem is királyság van, tehát nem érint. De azért az fura hogy nem mossák egybe a két témát. Pedig a közép korba annyira más világ volt. A nők nem menstruáltak mert nem volt rá idő, ahogy megszült 6 hét után újra össze hoztak egy gyereket, a férfiak nem élvezhettek el nő nélkül, mert ott volt a hárem. Mégsem élnék abban a korban, mert rengeteg betegség és háború volt. Miért nem tudják így normálisan a töri tanárok el magyarázni? Én majdnem meg buktam érettségin emiatt, a mai napig bánom hogy nem tudtam még jobb lenni. Az oktatás hibája. Ha a sportot bele viszik a töribe pl. ókori olimpia, akkor miért nem részletezik a királyok szexuális életét?

2021. jan. 10. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Látom, helyesen írni és fogalmazni sem tudsz, csak nyomod a marhaságaidat. Korod?
2021. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
24.
2021. jan. 10. 09:59
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
És átengedtek az érettségin? Szégyen!
2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a rendszer hibája hogy nem 3-mas lettem.
2021. jan. 10. 10:01
 5/18 PSPETI ***** válasza:
85%
:D
2021. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy 15 éves korodban csak a szexen járt az eszed, de azért mostanra illett volna kicsit tágítanod a látószögeden.
2021. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen technikaja nincs annak, hogy hogyan lehet milyen gyereket "csinalni". Olyan nincs, hogy a nok nem menstrualtak, es arra is eleg kicsi a valoszinuseg, hogy 6 het utan valaki teherbe esik, arra meg megjobban, hogy egeszseges babat hord ki, es nem vetel el. Tobb gyerek szuletett akkor, de azert nem ennyire. Mi a kerdes?
2021. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Több gyerek született, de nem is érte meg mindenki a felnőttkort. Még a nagypapámnak is 10 testvére volt, de ha jól tudom, négyen érték meg a felnőttkort.
2021. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem tudod elhitetni, hogy neked érettségid van... Az óvónéni lehet adott neked "érettségit" mert szépen futottál a pöttyös labda után.
2021. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Annak, hogy töriből nem tanítják az uralkodók szexuális életét, mi köze ahhoz, hogy hülye vagy, és majdnem megbuktál? Egyébként az ókori olimpiákról se kell valami sokat tudni, szóval nem tudom mit sír a szád. Azt meg ugye tudod, hogy az uralkodók szexuális élete nem egyenlő a biológiával? Arra meg főleg nincs semmi technika, hogy hogyan lehet fiút, lányt, stb. összehozni. A nők meg akkor is menstruáltak, mivel elég durva lett volna, ha már 13-14 évesen gyereket szülnek. Egyébként kétlem, hogy sok történész foglalkozna azzal, hogy Mátyás király milyen pózban szerette csinálni.

Összegezve: a biosznak és a törinek köze sincs egymás, az általad ténynek vélt dolgok, amiket írtál, hülyeségek, te pedig ahelyett, hogy elgondolkodnál, hogy mért lett kettes érettségid, inkább kitalálsz valami hülyeséget, és az oktatást szidod.

2021. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!