Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Távoktatás az egyetemeken?

Távoktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Szerintetek marad a távoktatás az egyetemeken a tavaszi félévben is? Valaki már tud valamit? Főleg budapesti egyetem érdekel.

Csak mert felvettem 46 kreditnyi tárgyat és úgy egyszerűbb lenne teljesíteni:DD



2021. jan. 11. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
corvinuson már meghirdették hogy távoktatással fog kezdődni a tavaszi félév. Amennyiben drasztikus javulás jönne, az esetben lenne lehetőség átállni hibrid oktatásra.
2021. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ELTE GTI-n március közepéig mondták biztosra a távoktatást, az utána lévő időszakot még később döntik el.
2021. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Én BME GTK-s vagyok.
2021. jan. 11. 20:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy tudtál felvenni annyi kreditet? Más félév tárgyait is felvetted? Lehet ilyet? Nekem amiatt jönne jól hogy hamarabb be tudnám fejezni a sulit, ha van ilyenre lehetőség.
2021. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
BME-GPK-n távolléti oktatáskezdéssel számolnak, ami fokozatosan áttérhet hibrid (laborok, majd gyakorlatok jelenléti oktatásban, elmélet távollétiben), esetleg teljesen jelenléti oktatásra, bár ez utóbbiban szerintem senki nem hisz.
2021. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
PPKE-n elvileg hibrid. Vagyis az órarend szerint de aztán kitudja...
2021. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tavaszi szünetig biztos tavoktatas. ELTE
2021. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy vettem fel ennyi kreditet,hogy utolsó félévem lesz és 2 tárggyal el voltam maradva,így felvettem ezeket is ,hogy ne csússzak. Plusz egy szabadon választhatót.
2021. jan. 12. 15:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mikor vetted fel? Max fel akarod majd. Jelenleg vizsgaidőszak van BME-n, tárgyfelvétel csak később lesz.
2021. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat,fel akarom venni és fel is fogom 😅
2021. jan. 12. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!