Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizni bármilyen iskoláb...

Érettségizni bármilyen iskolában lehet ,ha már felnőtt vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát nem állok egy iskolával sem tanulói viszonyban.

2021. jan. 13. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Megvan a négy éved?
2021. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen megvan. 24 éves vagyok és szeretnék 2 tárgyból újra érettségizni
2021. jan. 13. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben a kormányablakban, vagy pedig egy érettségit indító suliban kell jelentkezned február 15-ig.Én pl. a volt sulimba megyek jelentkezni. Kitöltesz egy nyomtatványt, kell vinned az okmányaidat és az érettségi bizonyítványodat és ennyi. Valamint be kell fizetned majd az összeget emeltszint 40ezer/ vizsga, középszint 24 ezer/ vizsga, ha jól tudom.
2021. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2021. jan. 13. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! 😊
2021. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont az iskolák nem kötelesek fogadni a jelentkezésedet, csak a kormányhivatal, ha pedig emeltre akarsz menni, akkor nincs is semmi értelme iskolában jelentkezni.
2021. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Engem fogadtak októberben emelt bioszra. Én személy szerint szívesebben jelentkeztem egy iskolában, ott szerintem többet tudnak az érettségiről (pl.: nem tudtam, hogy ismétlő/javító érettségiként kell bejelölnöm a tárgyat és azonnal tudták rá a választ) A kormányhivatalban, ahol sokkal több mindennel kell foglalkozniuk meglehet nincsenek mindenre felkészülve.
2021. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Októberben kötelesek fogadni, májusban nem. A kormányhivatalban az ezzel foglalkozó osztályon csak ezzel foglalkoznak, és ők tudják a legtöbbet. Sokkal többet, mint a legtöbb iskolában. Nem ahhoz az emberhez kell menni, aki a kocsmák zajszintjét felügyeli...
2021. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!