Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az idei (2021)...

Szerintetek az idei (2021) felvételi könnyű lesz?

Figyelt kérdés
Talán könnyítenek kicsit a vírus miatt. Ti hogy gondoljátok?

2021. jan. 13. 17:08
 1/10 PSPETI ***** válasza:
45%
Ugyanolyan lesz, mint a tavalyi vagy a tavalyelőtti. A vírusnak mi köze hozzá?
2021. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy könnyítenének.
2021. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Tavaly nagyon könnyű volt, nekem legalábbis (74/100 pontosat írtam)! Emiatt sokak szerint nehezebb lesz az idei megint! Egyszer könnyebb, egyszer nehezebb lesz, így váltakozik! A testvérem idén felvételizik, és állandóan azon agyal, hogy mivel tavaly könnyű volt, ezért az idei biztos nehéz lesz! :(


Én csak egy dolgot sejtek: a nyelvtan felvételi fogalmazás feladatának a témája nagy valószínűséggel az lesz, hogy írd le a digitális oktatás előnyeit és hátrányait! Erre fogadni mernék! :D

2021. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3#

Köszönöm! Erre a fogalmazás témára nem is gondoltam, akkor erre is gyúrok a többi mellett.

2021. jan. 17. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, szívesen Kérdező! :D

Egyébként Én és a tesóm mostmár nem is a felvételi nehézségén rágódunk, hanem azon, hogy vajon hogyan fog lezajlani most a járvány idején (személyes lesz-e vagy online)! Pár nap múlva majd úgyis kiderül…

2021. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Sziasztok.Én is most megyek felvételizni.Ti melyik iskolába mentek?
2021. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Spoiler: nagyon nehéz volt
2021. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyítettek. A matek szerintem kb egy szinten volt a tavalyival a magyar viszont idén szerintem nehezebb volt. Amikor gyakoroltam a régebbieket akkor a magyar mindig megvolt 35pont a fogalmazás nélkül (szóval a 40ből) most meg ha jól számoltam fogalmazással együtt lesz 35-40 pontom
2021. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nyulamulaa válasza:
Énis ma írtam brutalis volt a matek ,ott elvereztem a magyarnal pedig bejött a fogalmazas tema:)
2021. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

A fogalmazás témája jó volt, én külön készültem is hogy hátha ez lesz a téma. Viszont az a könyvcímes meg a halandzsás feladat nem nagyon ment. Matekból ha jól számoltam meglesz a 45-47pont mondjuk én az utóbbi héten minden nap megcsináltam 3-4 matekot úgyhogy az könnyebben ment. Magyarból utólag úgy érzem hogy lehet jobban ment volna ha többet gyakorlok rá de gondoltam hogyha 36 megvan a fogalmazás nélkül akkor úgyis menni fog ma is. Hát nem ment.

2021. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!