Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 4,5 órára laknál az egyetem...

Ha 4,5 órára laknál az egyetemtől, de nagyon ragaszkodnál a családodhoz és a barátaidhoz, hazajárnál minden hétvégén? Lehetséges ez nehezebb szakon is, ha pl. valaki tud tanulni a buszon?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én max. kéthetente járnék haza v. havi egyszer. Először biztos fura, nehéz lenne,de ezért nem sínylődnék heti 9 órát az utazással,bármennyire is szeretem a családom.


De ha hazajárnék, akkor is inkább vonattal, ott kényelmesebb lenne tanulni.

2021. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok, havi egyszer mentem haza. Napi 9 óra út nem csak nehéz, néha lehetetlen, nekem volt hogy reggel 10-től este 8-ig órám volt.
2021. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De úgy, h pl. péntek estére hazaérek, és vasárnap délután / hétfőn délelőtt indulok vissza, nem egy nap.
2021. jan. 13. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" 3 órányira laktam, és az első évben ezt csináltam, de brutálisan sok idő volt, nagyon megterhelő is volt egy idő után, rengeteg időt elvett a tanulástól, arról nem is beszélve, hogy sok programból ki is maradtam a csoporttársaimmal.
2021. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is "csak" 3 órányira lakom, de minden második hétvégén járok haza, meg sem fordult a fejemben, hogy többet hazajárjak. Amire te azt mondod, hogy 4.5 óra, az van több is. Én eleve 15 percre élek a buszállomástól, hamarabb is kimegyek, hogy biztosan legyen helyem, ha itthon nem tud értem senki kijönni, megint várhatok és buszozhatok, de az 3 óra buszozás a legjobb esetben is nekem több mint négy óra, mindennel együtt. És nekem is volt, hogy péntek délután hazaértem és hétfő este mentem vissza, de így sem érte meg.
2021. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!