Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségivel tényleg többet...

Érettségivel tényleg többet lehet keresni ha dolgozom mint 8 általánossal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 8 általánoss kell csak au adott munka végzésére, többet fog keresni az aki érettségivel megy erre?


Mennyivel többet?


Illetve ha van okjm ami nem érettségihez volt kötött ebben az esetben is többet keres az akinek megvan az érettségije?



2021. jan. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet többet keresni, ugyanaz a munkakör, nem fognak többet fizetni.
2021. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkakörtől függ.

Ha olyan szintű munkára alkalmaznak, ahol ez nem feltétel, nem vagy vele előbbre. Inkább azt mondanám, az esélyeidet javítja jobban fizetett/kényelmesebb állásokra, ha van érettségid illetve okj-d, de ugyanabban a pozícióban, ahol anélkül voltál előtte, jó esélylle nem kapsz többet emiatt.

2021. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? #1 vagyok, teljesen egyetértek a második válaszolóval és én is ezt írtam, ha egy ügyvéd ül a gyárban neki sem fognak többet fizetni ugyanazért, mint egy 8 általánossal rendelkezőnek..
2021. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!