Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lett már valaki öngyilkos a...

Lett már valaki öngyilkos a matematika miatt?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel. Ha nem én leszek az első.

2021. jan. 14. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mi a baj, tényleg meghallgatlak.
2021. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne légy buta!
2021. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Semmi nem ér annyit, hogy eldob az életed!!! És a szüleid szeretteid is egy életre tönkre tennéd!

Olyan sok minden vár még rád, sok jó és sok nehézség is.

Ez mindenkivel így van. A jót élvezni kell és kihasználni az időt, a rosszat túlélni és várni, hogy elmúljon.

Pár év múlva örülni fogsz, hogy nem tetted meg!!! Hidd el!!!

Küldök neked néhány oldalt:

Pszihologia tanácsadás:

[link]

[link]

[link]

[link]


Fel a fejjel!!! Minden rendbe fog jönni!!!

2021. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem pszichologiai tanacsadas kene,hanem par tanar aki nem tesz tonkre lelkileg.
2021. jan. 14. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ol.yan volt, hogy valaki kitűzte az öngyilkosság problémáját, és a megadott ideig beült egy könyvtárba. Ott talált egymatematikai problémát, elkezdett azon gondolkozni, és lemondott az öngyilkosságról.

Kedves kérdező, egy bunkó vagy egy hülye nem ér annyit, hogy meghalj miatta. Még akkor sem, ha a tanárod.

2021. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-om voltam.

Még sok olyan helyzet lesz az életedben, sok bunkó tanár(továbbtanulásnál), munkatárs, főnök, szomszéd...egyik sem fog annyit érni...

Ezek mind mulandó dolgok.

Leckék az élettől!

Megerősítenek, legyél te az okosabb a jobb!

2021. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt jópár gonosz, rosszindulatú tanárom úgyhogy átérzem. Ők pont azt akarják, hogy egy életre megutáld a tárgyukat és feladd, hogy valaha is meg fogod érteni. Ha ez megvan akkor legyőznek ami jelenleg úgy néz ki, hogy sikerült is. De innen még bármikor vissza lehet jönni, ez csak rajtad múlik. Javaslom a mateking oldalt matektanuláshoz aztán ha nem is javulnak a jegyek (akkor legalább tudni fogod miért) akkor is magad miatt tedd meg, mert azért sikerélményt fog adni és nem hagyod így el magad.
2021. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez angolból volt úgy, hogy a tanár folyamatosan szivatott, folyton megbuktatott, sose adta meg a kettes. Belefáradtam osztálytváltottam ahol más a tanár jeleg 4 vagyok belőle.


Szóval ne ilyeneken gondolkodj ha nagyon szar helyzetbe vagy akkor magántanár de ha a tanár direkt kipécézett akkor osztály vagy suli váltás.

2021. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben kikaptam két évre olyan tanárt matekból, aki gyűlölte a munkáját, és a diákokat. Engem különösen. Nem viccelek, és nem hazudok, hisz mi értelme lenne arc és név nélkül ilyeneket beírnom egy fórumra? Egyszer ettem az óráján, és ezt mondta nekem: ,,Tedd el a kaját, hogy dögöljél meg". Nyilván hibás voltam, mert ettem, de ez a tanár nem nagyon tartott órát, legtöbbször az életét mesélte, ami engem nem különösebben érdekelt, ezért inkább elfoglaltam magamat csendben, és akkor figyeltem, amikor néha magyarázott is, de azért egy református iskolában ilyet mondani egy diáknak meredek, még akkor is, hogy ha akkor már 17 éves voltam, nem pedig egy kisgyerek, aki ezen sírva fakad. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam.

Folyamatosan 1,7-re kaptam épphogy kettest, de volt, hogy kerek 1-re álltam. Rokonomhoz jártam tanulni, aki mérnök, és még úgyis maximum kettest voltam képes kihozni magamból, mert órát nem tartott a tanár, de a feladat olyan volt kb, hogy.: Adott egy 10 méteres oszlop, ül rajta 5 madár, számold ki, hogy hány éves az oszloptól 100 méterre lévő fa.

Abszurd volt az egész. Nem egyszer megfordult a fejemben, hogy kiiratkozom, meg hasonlók. Hozzáteszem, hogy nem voltam rossz tanuló, csak a matek ment ilyen rosszul, meg az angol, de abból is mindig négyes voltam(pedig a tudásom nulla volt, de sajnos nem volt kb semmi követelmény).

Egyébként én most ugyan nem a matek, de a jogsi miatt elgondolkodtam azon, hogy a konnektorba dugok valaki fémszálat, és kifekszek.

2021. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!