Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki el tudja mondani, hogy...

Valaki el tudja mondani, hogy egy TDK munka hogyan épül fel az elejétől a végéig?

Figyelt kérdés
Leginkább orvosi egyetemek munkájára gondolok.
2021. jan. 16. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Hmmmm.... orvosi egyetemre jársz, de még egy szimpla google keresést se indítottál el? Legelső találat!


[link]


I. A TDK pályamunkákkal kapcsolatos tudnivalók és követelmények

1. A TDK pályamunka fontosabb kötelező formai követelményei megegyeznek a szakdolgozat formai követelményeivel

A szöveges rész (címlap, rövidítés- és tartalomjegyzék nélkül) terjedelme minimum 25, maximum 50 oldal lehet, ábrákkal és táblázatokkal együtt, de a hivatkozások nélkül. Az oldalszámozást a lap tetején, középen, az élőfej tartalmazza; A/4-es formátum; 1,5-es sorköz; margók: bal oldalon 3,5 cm, alul, felül, jobb oldalon egyaránt 2,5 cm. Betűtípus: Times New Roman, 12-es betűméret.


2. A TDK pályamunka szerkezeti felépítése, tagolása


tovább a fenti linken...

2021. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem orvosi egyetemre járok, de érdekelne majd a jövőben.:) Köszönöm!
2021. jan. 16. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Ja, szóval még fel sem vettek....


Akkor inkább készülj az emelt érettségire!


Vagy még az is csak a távoli jövő...?

Mindesetre egy alapszintű google-keresés már általános iskolában elvárás... :)

2021. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
El tudom indítani a google keresést, inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy a kutatás része hogyan épül fel.:) Szóval hogyha esetleg te, kedves válaszoló készítettél már hasonló munkát, akkor érdekelne, hogy milyen élmény volt. Ha nem, akkor szerintem felesleges itt kötözködni. Köszi a választ!:)
2021. jan. 16. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, hogy hogyan épül fel. Ezt nem szükséges mesélgetni, mert a fenti linken is látható, hogy nagyon pontos szerkezeti előírása van.


Hiába írom le, hogy asztrofizikából vagy tudománydiplomáciából hogyan készítettem - a megnevezett szakterületedhez semmiféle támpontot nem ad.

2021. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!