Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológia alapképzésre...

Pszichológia alapképzésre érdemes egy nem olyan jó tanulónak jelentkezni?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok, és most nagyon abban vagyok, hogy erre a szakra szeretnék menni. Alapvetően nem vagyok buta, csak lusta. A 11. év végi jegyeim úgy alakultak, hogy matekból 3as lettem, de a többiből 4-es 5-ös (több az 5ös). Most az utolsó évem féléve ugyanígy alakult, de úgy gondolom szorgalommal tudok javítani.

Ez vajon elég? Persze tudom hogy sok múlik az érettségiken is, amiből igyekszem a legtöbbet kihozni. Angol nyelvvizsgám is nagy valószínűleg meglesz.

Ha esetleg valakinek van valami tapasztalata, örülnék ha megosztaná, sajna nincs ismerősöm ilyen téren :( Ha esetleg valaki a Szegedi szakról tudna mesélni, az lenne a legjobb, de bármit szivesen fogadok.


2021. jan. 18. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi egetrengetően nehéz nem lesz a tananyagban, amit ne lehetne abszolválni, ha az érettségid elég ahhoz, hogy felvegyenek.


Én jártam pszicho alapszakra, már végeztem ott (nem Szeged, de sok tanárom volt, aki ott is tanított), az egész szorgalom kérdése volt igazából.


Nem tartozik kifejezetten a könnyű szakok közé, de úgy mondanám, hogy a hétvégéid szabadok maradnak még átlagos képességekkel is.


Jó lenne, ha a bioszra ráfeküdnél tho

2021. jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Újra és újra ki kell emelni, hogy semmit nem vetít előre az egyetemi tanulmanyaidat tekintve a középiskolai jegyed. SEMMIT. Én most az ELTE alapszakot hallgatója vagyok és csak ugyanazt tudom elmondani mint az első. Sok sok tanulás és szorgalom, de nem egetrengetően nehéz, tényleg a legtöbb hetvegéd szabad és átlagos képességekkel is ( a vizsgaidoszakot meghuzva) össze tudsz hozni egy négyest.
2021. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak azt tudom mondani, amit az előző válaszolók. Teljesen más a két képzés (gimi,egyetem). Szegedre járok, sok dolog van amiről lehetne mesélni...ha valamilyen specifikusabb kérdésed, inkább írj rám privátban. :)
2021. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!