Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lenne érdemes tovább...

Hol lenne érdemes tovább tanulni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval már 26 leszek, már egyszer elkezdtem az egyetemet de ott kellett hagynom,mert nem volt pénzem és a szüleim se tudtak eltartani válás meg egyebek miatt. Tehát nagyon fontos szempont hogy tudjak mellette legalább heti 20-30 órát dolgozni. Az én érdeklődési köröm az a természettudomány felé mozog,de sajnos az olyan szakok mellett nem igazán kivitelezhető a munka.Jól keresek a mostani helyen,de nagyon stresszes és nem érzem magam ezzel teljesnek. Biosz,kémia,matek,gazdaság érdekel.

Létezik egyáltalán olyan szak,amit megéri elvégezni,de mégsem olyan időigényes?


2021. jan. 19. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Gazdasági szakokból (kereskedelem és marketing, nemzetközi gazdálkodás, gazdálkodás és menedzsment) vannak szombati levelezők, és ezek pont ugyanolyan jók, mint a nappali.
2021. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a levelezőt tudom javasolni. Heti 30 óra munka az három végigdolgozott nap. Akkor marad heti 4 napod arra hogy bejárj az órákra, tanulj az órákra, és néha pihenj is. Az elég kevés.
2021. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!