Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki, gáz? Mennyi...

Ez mennyire ciki, gáz? Mennyire nézhettek hülyének, undorítónak?

Figyelt kérdés

Ma online órán be kellet kapcsolnom a kamerát, hogy megmutassak valamit. Telefonról tanulok és azonnal az első kamerát kapcsolja ha megnyomom a kis gombot, na de én ezzel tisztában voltam. Egy kicsit be voltam pánikolva és meg fordítottam és úgy kapcsoltam be, szóval a telefon kijelzője az asztalt vette, vagyis a feladatokat. Már kapcsoltam volna ki de mondta a tanár, hogy kapcsoljam vissza,hogy nézzék meg a többiek. Ez a póz már nagyon kényelmetlen volt számomra és ki akartam kapcsolni de amikor ez megtörtént bele látszottam a fallal együtt ez azért gáz mert a fal tiszta firka meg festék. Van 4 iker testvérem 3 évesek és a falat használják vászonként, és persze én is egy kicsit kócos voltam.



Ezt mennyire vehették figyelembe a többiek?? Nagyon szégyellem magam és attól félek, hogy most "koszosnak", tartanak az osztály társaim....

:(



2021. jan. 19. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Négyesikrek vannak a családban? EZ a baromi érdekes, a fal kit érdekel?
2021. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt bőven nem vehettek eszre a falat, csak láttak hogy valami elsuhant.

Az még hogy te kócos voltál szerintem csak megnyugtatja őket hogy nem csak ok nem foglalkoznak most a külsejükkel. Engedd el, aki nem kapcsolja be a kameráját az ugyanolyan pocsékul néz ki mint te:D

2021. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A firkás fal nem egyenlő a kosszal, hidd el, látszik a különbség.

Plusz mire visszamentek rendes oktatásba, mindenki elfelejti. :)


Legközelebb az ujjaddal takard le a kameranyílást amíg átváltasz a hátlapira, így nem kell neked se kitekeredni, és nem villan be olyan, amit nem szeretnél.

2021. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, nyugi!
2021. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz vele , hogy mit gondolnak rólad. És ettől egyáltalán nem vagy undorító.
2021. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Én iskolába ha megyek mindig kisminkelem magam.

Aztán jött az online(és no makeup-ba nyilván jobb lenni) ezért még az elején raktam fel egy kis szempillaspirált, hogy jajj mi lesz ha meglátnak így, aztán úgy voltam vele, hogy mindegy leszarom :D tudod ki fog reggel 8-kor sminkelgetni. Egyszer megjegyezte az egyik tanár hogy most keltem?(pedig nem volt fáradt fejem, csak nem volt rajtam smink) én meg mondtam, hogy nem csak nincs kedvem sminkelni.


Azóta smink nélkül felelek(lehet btw valaki nem érti miért ilyen nagy dolog ez, de nekem nagy dolog) :)

Ja amúgy fésülködni se szoktam, bár eleve egyenes a hajam szóval annyira nem látszik.

2021. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el senki nem fog rá emlékezni, össz. 4 szülőt láttam alsóneműben sétálgatni és 1p embernek kiabált bele a tesója a mikrofonba :D

egyáltalán nem gáz, történnek durvább dolgok is

16/l

2021. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!