Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van ez most a neptunban?

Hogy van ez most a neptunban?

Figyelt kérdés

Minden tárgyamat letudtam még decemberben, egy vizsga volt vissza január 5-én. A neptunban ha megnézem a tanulmányi átlagot, akkor ott még mindig csak azt írja, amit még a vizsga előtt is írt és amiből vizsgáztam annak a kreditjét nem adta még hozzá.


A leckekönyvben, meg a teljesített tárgyaknál pedig látszik, hogy mindegyik tárgyamnál ott van a pipa, hogy teljesítve, viszont a tanulmányi átlagok menünél még nem adta hozzá azt az 1 tárgyat.


Ez helyre fog jönni és nem olyan fontos vagy szólnom kéne valakinek?



2021. jan. 20. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
eléggé lassan frissül a neptun. vizsgaidőszak vége után akár 1-2 héttel még befrissülhet. ha akkor sem látszódik akkor szólj majd a tanulmányi osztályon
2021. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2021. jan. 20. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesített tárgyak jegye benne van, nem kell aggódni vagy szólni bárkinek. Vizsgaidőszak végén számol általában átlagot, akkor is elég rejtély még 5 év után is, hogy mikor vagy miért frissül pontosan. Az átlagodat meg természetesen ki tudod számolni te is, ha az érdekel :)
2021. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy az ügyintézőnek kell írni rakja helyre, mert minden programban vannak hibak.
2021. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!