Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvesztek a kreditpontjaim?...

Elvesztek a kreditpontjaim? Jelentjezhetek ujra egyetemre?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van ,hogy 5 evvel ezelott egyetemen tanultam es az utolso fel evem marad hatra, a gyakorlatot is megcsinaltam es csak 1 tantargyam maradt hatra a diplomahoz. Viszont az eletembe nagy valtozasok jottek es sajnos ott kellett hagynom a sulit, es dolgoznom kellett menni ,hogy magamat es a hugomat eltartsam. Amivel nincs gond, hiszen ilyen az elet...most viszont konnyebb a helyzetem es szeretnem befejezni az egyetemet.

Valaki tudna nekem segiteni, hogy ha ujra jelentkezem egyetemre ugyan arra a szakra akkor a meglevo krediteim/tantargyaim azt valahol ujra lehet keresni, belehet szamolni , vagy teljesen ujra kell kezdenem?

Elore is koszi a segitseget!



2021. jan. 20. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg minden teljesített tárgyad elismertetheted, ha nem változott a tanterv. Mindenképpen érdeklődj a dékáni hivatalban / tanulmányi osztályon, ők pontosan ismernek minden részletet!
2021. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!