Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak annak érdekében,...

Mit csináljak annak érdekében, hogy végre békén hagyjanak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval ugye én lány vagyok és van 1-2 fiú barátom és a hülyék azt hiszik, hogy az egyik a pasim(ami nem igaz). Arra vagyok kíváncsi, hogy veletek is volt már ilyen? Mit tehetek ez ellen? Hiába ordítom le a fejüket! Az ofő nem veszi komolyan az ilyeneket és sajnos az osztályon kívül is piszkálnak, és már nagyon elegem van belőlük... Lelki támaszom nincsen és úgy érzem, hogy nem fognak leállni. El sem tudom képzelni, hogy mit fognak csinálni nyolcadikban ha már hatodikban ilyenek... Ti mit tennének a hejlyemben? Szóljak az osztályfőnöknek vagy mit csináljak? Elegem van a lelki terrorból...

#iskola #mittegyek #diák #lelkiterror
2021. jan. 21. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az egyik kikiáltotta magát a pasidnak, akkor egy vasárnapra hívd meg hozzátok ebédelni, mert úgy illő, hogy a szüleid megismerjék, és édesapád szeretne vele elbeszélgetni a szabályokról.


Rögtön szakítani fog veled.

2021. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtem olvasni a kérdést, még felmerült bennem, hogy mért baj, ha azt hiszik, hogy van pasid. Aztán megláttam, hogy hatodikos vagy. Sajnos a hülyékkel nem lehet mit kezdeni. Az már más kérdés, hogy ofőd is az. Gyakorlatilag ezt a hülyeséget nyomja, hogy fiú lány barátság nincs.

Egyébként meg, ha a pasid lenne, akkor mi a fasz van? Semmi. Ugyan úgy megy tovább az élet. Szerintem nem az bántja őket, hogy mi van köztetek, vagy éppen mi nincs, hanem, hogy van életed. Ők csak azt lesik, hogy hol tudnak a másik boldogságába belekötni.

2021. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!