Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom hogyha a...

Mit kéne csinálnom hogyha a tanár valószínűleg utál?

Figyelt kérdés
Online oktatás alatt dolgozatot írtunk és nem tudtam megnyitni a dolgozatot ezért megkértem a barátaimat hogy küldjék el a feladatot A tanár nem mertem megkérdezni mert félek tőle de őket dolgozat megoldás küldtek el és a tanár erre rájött először próbáltam magamat kimagyarázni mert nem gondoltam volna hogy rájön de nem sikerült és beírt egy egyest Ezzel nincs is akkora baj csak azzal van baj hogy Nagyon szigorú a tanár és ez Egész iskola retteg tőle és én is.

2021. jan. 22. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyépként többen nem tudtuk megnyitni és többen küldtük be azt a megoldást de csak az enyémet vette észre
2021. jan. 22. 13:34
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeséget csináltam és meg is bántam ilyen hozzászólásokat nem kérek
2021. jan. 22. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem, akkor a tanár valahova feltakta a dolgozatot, ahonnan meg kellett nyitnotok, és neked nem sikerült, ezért az osztálytársakat kérted meg, hogy küldjék el a már megnyitott fájlt, és a tanár azt hitte, csalni akartál, ezért beírta az egyest.


Tanulság: bármilyen probléma van, AZONNAL a tanárnak kell szólni, és ő vagy megoldja, vagy engedi, hogy átküldözgessétek egymásnak.

A tanárral pedig beszéld meg -mint férfi a férfival-, hogy mi történt, és ezzel nem mentegetni akarod magad, mert jogos volt az egyes, mert kavartál a háta mögött, csak tisztázni akartad, hogy ne gondoljon rólad rosszakat. Aztán ő oda teszi ezt magában, ahova akarja.

2021. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!