Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei központinak kb mikor...

Az idei központinak kb mikor lesz kint a megoldókulcsa?

Figyelt kérdés
Holnap írom a központit de már most nagyon izgulok. Még aznap kikerül vagy várni kell rá 1-2 napot? Az iskolában csak február 1-jén kapom meg az eredményt de addig kitépkedem egyesével az összes hajszálam.

2021. jan. 22. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nyugiii.


Én villág életemben kettes tanuló voltam de a központim a matek jobb lett mint a kitűnő tanulóknak.

Nem kell izgulni, én az esélytelenek nyugalmával mentem így az izgatottság nem nyomta le az eredményem sőt az húzta fel, hogy nem izgultam.

2021. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi hivatalos megoldókulcsa a 2021. január 23-án szombaton 13:00-tól elérhető lesz az oktatas.hu oldalon.
2021. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor legalább nem kell sokáig idegeskednem rajta hogy hogy sikerült
2021. jan. 22. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi kijavításához az iskolának nincs több mint egy hete, annál jóval előbb kéne eredményt kapnod.
2021. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azóta már változtattak rajta. Eddig amikor néztem akkor február 1 volt amikor meg lehetett nézni meg az értékelő lapok kiosztása is. Ma megnéztem felvételi előtt és 29én lehet megnézni és 3án lesznek az értékelő lapok. Mondjuk örültem volna ha a kettő egy napon marad mert innen kb 1,5 óra az iskola
2021. jan. 23. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 1 héten belül kéne kiosztania az értékelő lapokat, IS.
2021. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] Ha legörgetsz az oldal aljára akkor ott vannak a januári és februári események.
2021. jan. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!