Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kevés az a 2x45 perc a...

Nem kevés az a 2x45 perc a központi felvételin?

Figyelt kérdés

A mai napon írták az eddigi egyik legnehezebb feladatsort, úgy, hogy rengeteg gyereknek nem volt oktatás a tavaszi digitális munkarend alatt, valamint idén sem, rendes felkészítés sem volt, ahogy rengeteg iskola nem szervezett felvételi előkészítőt a járványhelyzet miatt.


Emiatt sokaknak nem adatott meg a száz százalékos felkészülés a központi felvételire.



2021. jan. 23. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem, #10, bizonyítsd is be hogy meg lehet oldani 2x15 alatt a két feladatsort.
2021. jan. 25. 23:10
 12/13 anonim ***** válasza:
13%
A 3 matek sort összesen 12 perc alatt oldottam meg.
2021. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12 és 8.-os vagy ugye? Nyilván ha idősebb vagy akkor nem kell annyi idő hozzá mert ezektől már sokkal bonyolultabb dolgokat is tanultál matekból de egy 8.-osnak szerintem a 45 perc az pont jó. Mellesleg 15 perc alatt a magyart nem tudom hogy lehetne megírni, én kb annyi idő alatt írtam meg a fogalmazást
2021. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!