Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A corvin mátyás gimnáziumba...

A corvin mátyás gimnáziumba kb hány ponttól vesznek fel?

Figyelt kérdés
Most irtam meg a felvételit és kb 73 pontom lesz. Szerintetek az elég?

2021. jan. 23. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A humánra biztos, a reálra is szerintem a NYEK-re is meg az angol/német osztályba is, kivéve ha nagyon rossz pontokat viszel/rossz szóbelid lesz. Ha legalább 40p viszel akkor szerintem behívnak szóbelire. Tavaly 114p hívtak be, de tavaly 70p lehetett vinni idén meg asszem csak 50p. Mennyi pontot viszel? Ha 30p szóbelid lesz akkor szerintem az jó. Az meg már nagyon könnyű. Ha engem felvettek akkor biztos téged is. Ezen még ne stresszelj majd kiderül hogy mész szóbelire, onnan meg már gyerek játék.
2021. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsóffffi válasza:
Szia, szóbelin milyen pontokat adnak?
2021. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30 pontot lehet szerezni. Olvasni kell egy szöveget és utánna válaszolni pár kérdésre. A papírt nem lehet nézni. Azzem asszem a facebook oldalukon volt példa feladat. Engem még arról is kérdeztke, hogy milyen könyvet olvastam utoljára.
2021. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsóffffi válasza:
Köszi :-). Az adott pont arányban volt az írásbelin elérttel vagy az alatt vagy felett? Bocs hogy ilyen telhetetlen vagyok! ;-)
2021. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 56 pontot írtam 24 matek és 311 magyar. Mivel én 66 pontot vittem (4 pontot vesztettem), de már csak asszem 50p lehet vinni így 122 pontom volt amikor mentem szóbelizni (114 pontól hívtak be szigorúan vették) Ott 30 pontot szereztem ez volt a maximális, szerintem könnyű volt. Ha egy picit több pontot írok akkor NYEKre is mehettem volna. Én szerintem átlagon alulteljesítettem, mert valakinek ilyen 80 pontja lett.
2021. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!