Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben még fel kell...

Ebben az esetben még fel kell töltenem valamit az iskolai bizonyítványhoz az E-felvételin?

Figyelt kérdés

9-10. osztályban romániai középiskolába jártam, 11-ben egy nem akkreditált amerikai otthontanulós tanintézményben, ahonnan 11 végén átiratkoztam egy magyarországi iskolába, a 12-et is itt végeztem.

Az iskola felmérte, hogy az én amerikai 11. osztályos tantervem alapján miből kell osztályozó vizsgát tennem 12 előtt, hogy felvehessenek. 7 tantárgy volt (magyar irodalom, nyelvtan, matek, 9-10. osztályos magyar történelem, 11-es történelem és biológia). A középiskolás bizonyítványomba is ezek vannak beírva (plusz ugyebár a 12. osztály). Tehát az ANGOL nyelvi év végi lezárásom itt nem jelenik meg, mert abból nem is kellett vizsgázzak, elfogadták az amerikai jegyemet. Akkor én most fel kell töltsem az amerikai bizonyítványomat is, amiben a 11-es angol lezárásom is szerepel?



2021. jan. 24. 11:35
 1/1 A kérdező kommentje:
9-10-ben is tanultam angolt, esetleg az a bizonyítványom is megfelel?
2021. jan. 24. 11:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!