Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-VIK-en fel tudom venni a...

Z1s2o3l4a5 kérdése:

BME-VIK-en fel tudom venni a II. félévben a IV. félévben meghirdetett gazdasági tárgyakat?

Figyelt kérdés
Az operativ terv szerint a gazdasági szakok a IV-félévben vannak meghirdetve, de mivel buktam 2 tárgyak ezért nem lesz meg az elegendő kreditem, és feltudnám e venni azokat a gazdasági tárgyakat II. félévben amit IV. félévben van az operativ tervben?

2021. jan. 24. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Mérnökinformatikus szakon tanulok, azt elfelejtettem odairni....
2021. jan. 24. 16:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Sőt, a gtk-s tárgyakat meg szokták hirdetni mindkét félévben, tehát az 5. féléveseket is felveheted. Gyere mikmakra, menválra és jogra is, mit veszíthetsz? :D Vagy felveheted a kötválokat is, azokkal is jó haladni. Én most kezdem a 4. félévet, felveszünk mi is 5. féléves mikmakot és jogot.
2021. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felveheted, de ha nem mintatanterv szerint teszed, akkor lehet, hogy ütközni fog (akár a ZH is) kötelező gyakorlatokkal. Ha nem, akkor nyugodtan, ha igen, akkor azért aludj rá még egyet!
2021. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!