Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen végzettség kell ha...

Milyen végzettség kell ha autós oktató szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy minimum 23 évesnek kell lenni és kell egy 2 éves vezetői engedély is. Azonban ezen felül még mi kell hozzá? Az oktatóm valami fősulit végzett el és ott valami andragógia szakon volt mert állítása szerint ez kellett ahhoz hogy oktasson...
2021. jan. 24. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy haverom, aki oktató, egyetem közelében nem járt életébe, viszont azt hiszem, hogy a Nyíregyházi Egyetemen kellett elvégeznie valami képzést, hogy oktató lehessen. Nem egyetemi rendes szakot, csak az egyetemen csinálták ezt az oktatóképző tanfolyamot. Ezt is csak azért tudom, mert viccesen szokta mondani, hogy ő fél év alatt végezte ez az egyetemet. :D

Szóval van külön ilyen oktató képzés, ennek nézz utána.

2021. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!