Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iszonyat fontos kérdés a...

Iszonyat fontos kérdés a diákigazolványommal kapcsolatban!(?)

Figyelt kérdés

Amikor gimiből elballagtam 2020ban, akkor amint megtudtam hogy felvettek az egyetemre elmentem diákigazolványt csináltatni, mert ideiglenes lakcímem a kollégiumom volt és az így már nem volt aktuális. El is készült a csodálatos képem, kaptam róla papírt stb, viszont sose érkezett meg..

Eleinte vártam, nem hoztam el direkt a TO-ról a matricám sem, nehogy elhagyjam a későbbiekben és vártam a kártyám.. olyan 3 hónappal később (novemberben) utána néztem és láttam hogy dec 15ig meg lett hosszabbítva a régi matricám érvényessége, szóval vártam még mindig a kártyát.

Most viszont már úgy ítélem meg nem normális hogy ennyi idő eltelik, szóval szerintem be kéne mennem a kormányhivatalba.

Szerintetek újat igényeljek? Azt tudom hogy fizetős, beáldozom inkább rá akkor a pénzt csak legyen már normális kártyám.

Nem tudjátok meddig jó a régi matrica érvényessége? Úgy hallottam ápr 15ig meghosszabbították, de sehol nem találok róla konkrét dolgot..

Illetve még annyi hogy mennyi idő lezs szerintetek várhatóan míg újat kapok?



2021. jan. 24. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Április 9-ig lett meghosszabbítva a közoktatásban 2019/2020-as, illetve felsőoktatásban 2019/2020-as tanév I. és II. féléves matricával, illetve a 2020/2021-es tanév I. féléves matricák.


Most már illene elmenni és próbálni szerezni egy új diákigazolványt, amin már az egyetem neve található meg. Bemész és próbálsz igényelni egy új diákigazolványt. Én elveszítettem a diákigazolványom után az újat igényléstől 2 héttel később kaptam meg.

2021. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszi a gyors választ <3

ment a zöld kéz, köszii

2021. jan. 24. 17:21
 3/8 anonim válasza:
Neptunban is leadtad az igénylést?
2021. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem adtam le. Azt én is néztem hogy ott van valami opció. Nem tudja valaki hogy működik?
2021. jan. 25. 14:28
 5/8 anonim válasza:
Ott kell új igénylést leadni, ki kell majd választani, hogy első diákigazolvány, felülre pedig beírni a NEK adatlapodon lévő számot
2021. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előző vagyok, valószínűleg ezért nem jött meg a diákigazolványod (október - november körül kellett volna)
2021. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Juj értem.. Jahj nagyon koszonoom <3
2021. jan. 26. 01:16
 8/8 anonim válasza:
Szívesen :)
2021. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!