Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online órákon nem tudok...

Online órákon nem tudok figyelni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék figyelni de egyszerűen nem tudok. Egy 5 perc múlva már mindig valami mást csinálok. Van hogy csak simán ülök a gép előtt és elgondolkodok. Iskolában soha nem volt ilyen problémám de most nem tudok mit csinálni ezzel. Bármi ötlet?

2021. jan. 25. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanigy vagyok, ha lany vagy(nyilvan fiuk is csinalhatnak de nem jellemzo) csinalj szep jegyzeteket az orakrol, en szineseket hasznalok meg minden. Igy tok jol le tudod irni az anyagot a fuzetedbe es mikozbe irod felig meg is jegyzed az anyagot
2021. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Jelenléti órán soha nem volt ilyen gondom, mindig tök jól oda tudtam figyelni, követtem az órát, értettem miről van szó, jegyzeteltem. Most online óráknál pedig kb. 1 perc és kész, egyáltalán nem tudok koncentrálni. Ha jegyzetelek közben, akkor picit jobb, de egyszer csak azon kapom magam, hogy már firkálok.... Nekem nagyon nem tetszik az online oktatás, emiatt sem.
2021. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is már hiányzik a régi. Itthon minden nap monoton. A suliba mindig történji valami
2021. febr. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!