Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzősök! Titeket hogy érint,h...

Végzősök! Titeket hogy érint,hogy nem volt szalagavató?

Figyelt kérdés

Én annyira sajnálom,hogy elmaradt! Tudom hogy ez egyénfüggő,mert valakit nem érdekel de sokan vannak (főleg lányok) akik ezt várták a legjobban.:(

Én jól jártam mert 2018-ban volt és már évek óta túl vagyok rajta,de az öcsém most fog érettségizni és szerintem nekem jobban fáj mint neki. Apával online néztük a szalagtűzést és mindketten sírtunk. Ez egész életedben 1x van,1x vagy végzős,1x érettségizel(jobb esetben :D) és ez soha nem tér vissza,én képtelen vagyok felfogni...főleg a lányok akik imádják ezt meg a készülődést..most konkrétan én érzem magam rosszul amiért nekem volt és táncoltam,ott voltam,egész családom büszke volt rám. Öcsém még jobb tanuló mint én anno voltam,nyilván büszkék rá de akkor is.

Most azt nem részletezem,hogy a nagyszüleimnek tavaly volt az 50.házassági évfordulójuk és elmaradt az is..elképesztő és senkit nem érdekel ez..egyetlen reményem,hogy ballagás lesz (ami tavaly elmaradt)...

Szörnyen érzem magam és akkor még egy betűt nem írtam arról,hogy én turisztikai szervező vagyok és nincs munkám 1 éve!!!! Ezt a témát most hagyjuk.



2021. jan. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem ballagási ünnepem sem volt. A mamám munkaidőben ott volt, kaptam egy csokor orgonát, és ment vissza dolgozni.
2021. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokkal rosszabb, hogy itthon kell rohadni


de mindenkinek más jelent problémát

2021. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Engem egyáltalán nem érintett meg. Az osztályommal nem túl jó a kapcsolatom, talán emiatt. +legalább megkímélem a családi kasszát egy ilyen jelentős kiadástól.
2021. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
magasból leszarom amúgy se mentem volna, semmirevaló rongyrázás csak, legalább nem kell indokot kamuznom miért nem vagyok ott.
2021. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám tavaly érettségizett. Neki ugyan volt szalagavatoja, de azt nem tudták, hogy márc. 13-án mennek utoljára iskolába. Ballagásuk nem volt, szeptember elején akarták potolni, de az is elmaradt. Ő most egyetemista, de úgy végzett el egy félévet, hogy azt sem tudja, milyen az egyetemista lét.

Én most vagyok végzős. Nyáron kiválasztottam és lefoglaloztam a szalagavatos ruhámat. Novemberre megtanultuk a táncokat is....Azt tervezzük, hogy április közepén tartjuk a szalagavatot. Furcsa lesz, ha egyáltalán lesz.Nekem hiányzik, hogy nem volt, sokat készültünk rá. Sajnos, ez egy ilyen év. De azt gondolom, vannak ennél nagyobb tragédiák. Ja, az egyik tesom olyan iskolába járt, ahol egyáltalán nincs szalagavato, járvány nélkül sincs, csak szalagtűzés (bentlakásos fiúiskola).

Értem, hogy sajnálod az öcsédet, de szerintem ekkora drámát nem kell belőle csinálni.

2021. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben remélem lesz.
2021. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!