Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most felvételiztem összesen...

Most felvételiztem összesen 84 pontom van. A Városmajori Gimnáziumba szeretnék menni spanyol nyekre.Van eselyem bekerülni? A városmajoros nyekeseknek szól a kérdés hogy titeket hány pontos központival es végül hánypontos összpontszámmal vettek fel?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 10:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék a kérdésemhez hogy a hozott pontjaim maxosak így a városmajor saját pontszámítása alapján 104 pontom van a 120bol (szóbeli még nem volt szóval anélkül)Aki nem a Városmajorba járt de ismer olyat aki igen, a ti válaszaitokat is nagyon várom :)
2021. jan. 31. 11:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nyekes de szerintem 84 max hozott pontokkal simán felvehetnek. Nem tudok biztosat mondani mint ahogy senki sem, de mindenképp jelentkezz ilyen pontokkal!

Tavalyelőtt hatodikra ahol csak az okosabbak írják meg/jelentkeznek is 80 körül volt a ponthatár. A nyolcadikos felvételit pedig mindenki megírja és mindenkinek el kell mennie valahova, szóval rosszabb az átlagpontszám.

Spanyolból nem írtál felvételit és a nagyon magas pontszámúak közül biztos többen mennek matekra mert ugye aki 50 pontos matekot írt nagy eséllyel szereti a matekot. Oda akarok ezzel kilyukadni hogy spanyolról nem valószínű hogy kiszorítanának a nálad többet írók.

2021. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!