Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud Debrecenben informa...

Valaki tud Debrecenben informatika magántanárt, aki emelt érettségire készít fel?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, informatikából szeretnék emeltezni és most kezdtük el a programozást tanulni, de a COVID miatt ugye nem mehetünk be az iskolába és így elég nehéz. Az online órákon nem tudok olyan gyorsan haladni, ahogy kellene és nem teljesen értem az egészet, szóval szeretnék valamilyen különtanárt találni, aki fel tudna készíteni rendesen.

Fontos lenne, hogy személyesen legyenek az órák, mert szerintem úgy könnyebb lenne megtanulni nekem a dolgokat.

Előre köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 31. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Meetnlearn
2021. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok, írj.
2021. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, 4000/óra
2021. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!