Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz kereskedelem...

Mennyire nehéz kereskedelem és marketinggel elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom közgazdász végzettséget ad . ( sokan mondják hogy már túl sok közgazdász van de mindig el lehet helyezkedni) .úgy mond irodista ként biztos ellehet helyezkedni vele. Ha vállalathoz fel vesznek valami tanfolyamot tanulsz még mellé pl bérszámfejtő vagy adotanácsadó stb. munkahely úgyis felkínálja hogy végzed el. És ez csak egy rész .

Sajnos csak irodai szférában ismerem ezeket. Remélem találsz megfelelő valaszt.


Anyu azt mondja hogy míg van pénz a világon addig pénzügyi szak emberre mindig szükség lesz.


És penzügy számvitelt tanultam

És a tanárom mondta hogy minket előbb felvesznek egy céghez mert nekünk van gyakorlati tapasztalatunk (könyvelő program hasznalat, bizonylat kitöltés stb) Egyetem nem foglalkoznak a gyakorlattal amit tenylegesen használunk.


De a jobb fizetését meg éri fősulira menni. Vagyis ezt mindenki eldönti maga

Elvileg egy jó mérlegkepeskönyvelő is sokat keres.

2021. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!