Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan web oldalt,...

Hol találok olyan web oldalt, ahol ha beírok egy összeget, akkor kiírja vagy képpel illusztrálja, hogy mit tudok érte venni?

Figyelt kérdés
Pl. beírom, hogy 1000 Euro, es latom, h tudok venni pl 1 plazmatevet vagy 2 monitort, vagy 1000 mekis burgert.
2021. febr. 3. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó ötlet. Ha nincs még ilyen megcsinálom. :D
2021. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor gyorsan, kerlek, mert nagyon kellene 😂.
2021. febr. 3. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát gyorsan nem lehet, úgy hogy jó legyen. Persze olyat lehet, hogy én felviszek adatokat és akkor a beírt összegedre keres az adatbázisban és akkor valami alapján összeállítja. De, ha már ilyen legyen reális. Adatbányászás kell, amivel a termékeket "beszerzed", árastul, képestül, igazodva a változásokhoz. Ez így már komplexebb.
2021. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, csak vicceltem. Sejtettem, hogy nem megy olyan könnyen.

Köszi!

2021. febr. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!