Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikrobiológia tanulására mi a...

Mikrobiológia tanulására mi a legegyszerűbb módszer?

Figyelt kérdés

Most kell megtanulnom 80 A4-es oldalnyi mikrobiológia tananyagot tele ismeretlen kifejezésekkel. Tudnátok valami tippet arra, hogy meg is ragadjanak?


Mert nyilván bemagolni be tudom úgy, hogy ma még emlékezzek rá de holnap már nem fogom tudni összefoglalni miről volt szó.



2021. febr. 4. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom... Mondjuk kezdd az alapoktól? Ha tele van ismeretlen kifejezésekkel, akkor meg kell értened, hogy mi mit jelent.
2021. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De hát ez a cél, nem?
2021. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Az alapok megvannak, tudom mi mit jelent, nekem azzal van probléma, hogy az idegen eredetű szavak nehezen ragadnak meg. Hiába ismerem elméletben, hogy mi az, dadogva tudom csak ki mondani a latin szavakat és a végén ha összesűrűsödnek akkor keverem őket.
2021. febr. 4. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Hangosan mondd ki a szavakat amikor tanulnod, közben írd is le őket. Vagy használj tanulókártyát.
2021. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
húgom is szenvedett a tudományos nevekkel. aztán hozzászokott. minél többször mondod ki, minél többször hazsnálod, annál jobban, természetesebben fog menni.
2021. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, próbálkozom, köszönöm :)
2021. febr. 4. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen iskolába jársz?
2021. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sima gimnázium.


Emelt biosz érettségire tanulok.

2021. febr. 4. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Emelt érettségire mióta kérnek 80 oldal mikrobiológiai tananyagot?
2021. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Tanárom szerint ez a törzsanyag, ezt ha tudom annál sikeresebb lesz az érettségi, én meg mivel érdekesnek találom a bioszt így megtanulom. Vagy legalábbis megpróbálom, bár tegnap egész jól ment, a felét megtanultam. Ma jön a másik fele.
2021. febr. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!