Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kölcseyről valaki mondana...

Kölcseyről valaki mondana véleményt? Most szeretnek odamenni, es a ti valaszaitok dontenenek

Figyelt kérdés

2 darab tagozatot jeloltem meg, magyar francia kettan, angol kezdo nemet halado. Milyen a kozosseg? Milyen a bufe? Milyen a golyatabor?

Milyen a tanitas? Tanarok? Fiatalok? Öregek? Milyen felfogasu? Kirandulasok szoktak lenni? Ezekre a kerdesekre keresnem a valaszt



2021. febr. 5. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik Kölcseyről kérsz véleményt?
2021. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Tudod, amelyikbe a Béláék is jártak..:)
2021. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pest
2021. febr. 5. 20:58
 4/10 A kérdező kommentje:
6. Kerulet
2021. febr. 5. 20:58
 5/10 anonim válasza:
Szia! Én nem oda jártam gimnazistaként, amit nagyon bántam évek során. Bátyám viszont ott tanult és szerette nagyon. A tanárok segítőkészek és kedvesek ( persze van kivétel) az oktatás is magas színvonalon zajlik. Én ha újra gimnáziumot kellene választani vagy a Kölcseyit vagy a Karinthyt választanám. Mindkettő nagyon jó!
2021. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is oda jártam, személyes tapasztalat miatt nem ajánlom max a francia kéttant, az nagyon erős (tanulni is kell rendesen), de a többi iszonyat alibi tagozat. Az én időmben még haladó angol és kezdő német volt, de pont a mi osztályunknál jöttek rá, hogy nem tudnak nulláról megtanítani németül minket, és láss csodát az utánunk jövő évfolyamnál már csak haladó német, kezdő angol volt. Magát a német nyelvet sem ajánlom a Kölcseyben, de a francia kéttant - ha szeretsz, és képes vagy sokat tanulni, a cél érdekében - azt mindenképp.
2021. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is megjelöltem a Kölcsey-t valaki tudja hogy kb hány pont kell a biztos bekerüléshez az angol francia tagozatra?
2021. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát amikor én felvételiztem oda, akkor engem 73 ponttal vettek fel, a szóbelim max pontos lett (az nem tudom mennyi lehet amúgy) és a bizimben 2-3 db 4-esem volt. De voltak osztálytársaim akik 62-65ponttal már bekerültek.

Amúgy én az ideiglenes listán 38. voltam és így is 10-en valahanyadik helyen vettek fel végül.

2021. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 73 pontom van :D és max a vitt pontom akkor van esélyem?
2021. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van persze, de attól is függ hogy melyik szakra jelentkezel.
2021. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!