Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Mióta online oktatás van egyszerűen nem tudom komolyan venni az egyetemet, az oktatást. Tanulok meg minden, viszont az órákon se tudok annyira koncentrálni illetve az sem foglalkoztat hogy kialudjam magam mert nem érzem azt hogy másnap iskola, stb.

2021. febr. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, és egyre kevésbé tudom motiválni magam, meg egyre kevésbé látom azt, hogy van értelme. Ráadásul nálunk értelmetlenül megnehezítették (jó a csalások miatt) a vizsgákat/ZH-kat és így, ha rendesen tanulsz is vért izzadsz egy kettesért is, holott ezeket jelenlétiben sokkal egyszerűbb volt teljesíteni.
2021. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok ezzel, egyszerűen elkényelmesedtem, nem tudom eléggé komolyan venni a kurzusokat és elegem van abból, hogy a tanárok vérszemet kaptak és mindenkihez kivétel nélkül úgy állnak, hogy tisztességtelen módon előnyt szereznek a számonkéréseken.

Az oktatók közül is volt, aki nem tart órát, elküldi az anyagot egy PDF-ben, utána pedig jól számonkérte. Csak épp a vizsgának nem sok köze volt a közzétett anyaghoz...

2021. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!