Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült idén a...

Kinek hogy sikerült idén a biológia OKTV második (II) fordulója? Szerintetek hány ponttól lehet továbbjutni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint elég nehéznek éreztem. Főleg amiatt, mert túlnyomórészt genetikához kapcsolódtak a feladatok, amit én 11.-esként még nem vettem a suliban a tanárral, csak otthon.):

Úgyhogy kicsit csalódott vagyok és elég hülyének is érzem magam, hiába készültem sokat.



2021. febr. 9. 07:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tavaly betegség miatt nem tudtam részt venni a 2. fordulóban, és idén inkább az érettségire készültem, így nem volt nagy gyakorlatom. Szerintem se volt túl egyszerű, dehát ugye ez a versenyek lényege... Igyekeztem azért a legtöbb választ jól átgondolni, de annyira nem akartam megerőltetni magam.

Úgy értesültem, hogy II. kategóriában olyan 50 pont körül lehet tovább jutni, de ugye ez mindig változik attól függően, ki hogy szerepel. Lehete ez az év is kever rajta egyet.

Ha nem jutsz be, akkor se kell rosszul érezd magad, mert az már egész jó, ha valaki 2. fordulós, de ha sokat gyakoroltál, szerintem simán lehet esélyed továbbjutni is. Aztán sok sikert (mindenkinek)!

2021. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Válászoló!

Remélem igazad lesz, én is valahol titkon még bízom benne, hogy van egy kis esélyem a továbbjutásra. De persze majd meglátjuk milyenek lesznek a pontok.

Neked is sok sikert kívánok a továbbiakban!:)

2021. febr. 9. 12:09
 3/39 anonim válasza:
Valaki kapott már értesítést esetleg?
2021. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Én még nem.
2021. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
Szeeintetek nagyjából mikorra várható eredmény?
2021. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Azt írták max 25 munkanappal utána és min 2 héttel a döntő előtt. Így azthiszem márc. 12-ig kell értesíteni, de nem tudom, hogy szokott lenni.
2021. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
Kémiából már fenn vannak a megoldások, és az egy héttel a biosz előtt volt, úgyhogy szerintem a héten már lesz eredmény.
2021. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Kaptatok már eredményt?
2021. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
Én még mindig nem tudok semmit, remélem kapunk valami tájékoztatást hamarosan.
2021. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
Valaki más esetleg kapott már értesítést?
2021. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!