Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Inkább tanulnátok azt, amit...

Inkább tanulnátok azt, amit szeretnétek, amivel a legszívesebben foglalkoznátok később, de nem fizet olyan jól (nagyon nem fizet jól), vagy tanulnátok valami olyat, ami oké-oké érdekel, de nem az a nagy álom?

Figyelt kérdés
Tudom, szubjektív, hogy kinek mi, de kíváncsi vagyok ti hogyan álltok ehhez a témához.

2021. febr. 9. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Munka amit szívesen végzek, de pocsékul fizet
Munka, ami ugyan úgy érdekel, de nem biztos, hogy mindig szívesen végezném, cserébe jól fizet
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj vannak álommunkák, viszont ahhoz, hogy jól is keress nagyon nagy egyéniségnek kell benne lenned, vagy protekciósnak. Pl.: lehet valaki nagyon ügyes grafikus, de ha nem tudja eladni a műveit sajnos nem tud megélni, csak ha híres. Viszont ha talál egy kreativitást, ügyességet igénylő munkát pl.: tervező/mérnök , ami nem pont az, de érdekli és megél belőle akkor szerintem sokkal jobb döntés. Valamint hobbiként ugyanúgy foglalkozhat grafikával, de sajnos nem minden hobbit érdemes teljes állásban végezni.
2021. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

"Munka, ami ugyan úgy érdekel, de nem biztos, hogy mindig szívesen végezném, cserébe jól fizet"


Gyerekeim vannak, fontos a jó fizetés. Nem akarom hogy az én álom melóm miatt nélkülözzenek.


"Munka amit szívesen végzek, de pocsékul fizet." Ez kilőve ebben az esetben. Mivel már nem csak magamat kell néznem. De hála Istennek van kikért dolgoznom! <3

2021. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen megerősítésre (vagy nem is tudom mi a jó szó erre) vágytam! Kettes! Nagyon jó érzés volt elolvasni a válaszodat! Köszönöm!
2021. febr. 9. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, köszönöm szépen, de csak az igazságot írtam. :) Örülök, hogy segített! Sok sikert kívánok és helyes döntést! ;)
2021. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ZsanettPuzsoma válasza:
100%
Szerintem azt a munkát válaszd amit tényleg szeretsz csinálni mert, ha olyat valasztol amit nem szeretsz akkor, egy idő után már dolgozni is utalni fogsz. Válaszd azt amit szeretsz és szépen gyujtogesd a pénzed.
2021. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jól fizető munka is érdekel akkor azt. A másik lehet hobbi. Ha a jól fizető munka nem érdekel, akkor viszont ne.
2021. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Jól fizető munka. Ha nem érdekel annyira attól még jó hogy van. Később így talán sikerül azt dolgoznod amit szeretnél, közben gyűjtögetsz.
2021. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!