Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én már érettségiztem pár...

Ha én már érettségiztem pár éve és nincs meg a pontom az egyetemhez. De ha csinálnék nyárig egy nyelvvizsgát meglenne a pontom azt lehetséges utána mellékelni hogy többletpontom van? Vagy erre nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy határidő, ameddig lehet ezt csatolni. Ez az időpont az érettségi vizsgák eredményhirdetése után van valamennyivel, de a sorrendmódosítás előtt. A pontos dátumot nem tudom. De valamikor júniusban van szerintem.
2021. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt például felvinél hogy lehetne megcsinálni, hogy a jelentkezésnél, mert ugye azt már most kell valahogy beirjam hogy folyamatban van?
2021. febr. 12. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Beírhatod és nem töltesz fel igazoló dokumentumot. Én úgy tudom, hogy nem is kell beírni. Csak jelentkezz, amit tudsz töltsd fel és később amikor lesz, feltöltöd ami azóta lett meg. (A végzősök pl nem tudják az év végi jegyüket, az érettségiüket sem feltölteni, de úgy tudom, hogy az OKTV eredmények is később derülnek ki, szóval biztosan lehetséges)
2021. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. febr. 12. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!