Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedvezményes tanulmányi rend?

Kedvezményes tanulmányi rend?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mennyire tolerálják az egyetemeken ha valaki gyeden van, és úgy szeretne nappalira járni. Van segítségem mivel anyám nyugdíjas, viszont én sem szeretnék minden nap több órára elszakadni tőle. Most hat hónapos. Korábban félbe hagytam a főiskolát, most szeretném befejezni. Tudom egy kissé félre mentek a dolgok. Most 28 éves vagyok. Azon töprengek h merjek e nappali szakra jelentkezni ( pte ttk) vagy keressek inkább levelező képzést. Az a baj h inkább a TTK-s szakra húz a szívem. Emelt kémiám van, anno megvolt a szigorlatom is. Viszont kicsit félek hogy hogyan állnának hozzá az oktatók, egyáltalán megkapnám e az egyéni tanrendet. Pusz milyen lenne 19-20 éves hallgatók között. Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat 🙂.

#egyetem #GYED #főiskola #egyéni tanrend #Kedvezményes tanítási rend #Baba mellet főiskola
2021. febr. 13. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos levelezőre mennék. Egyénit a PTE-ETK-n nem adtak senkinek, csak kb. olimpikonoknak, nem tudom a ttk-n hogy megy ez.

A szakod nincsen levelezőn? Hány év lenne a nappali? Ha van mar szigorlatod is, esetleg letudnád rövidíteni a képzést?

Nálunk anno volt 31 éves a 20 évesek között, szerettük, nem volt ez téma. Én viszont a 3. Diplomámat csinálom levelezőn, 28 évesen, eszembe se jutna nappalira menni. Itt más a hozzáállás a tanárok részéről is, és a csoporttarsakkal is hasonló élethelyzetben vagyunk.

2021. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs levelező 😕. Én is inkább arra mennék. Igen, az Etk-n van mindegyik szakból levelező, ttk-n meg csak szőlész borász, és talán sportedzői. Etk-n is gondolkodtam, nézegettem az órarendeket, de nem hiszem h az az én világom lenne. Azért köszönöm, még van pár napom gondolkodni a jelentkezésen. Hmm... mondjuk arra is kíváncsi lennék h most covid idején hogy változott az oktatás, és vajon így marad e jövőre is.
2021. febr. 13. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem marad így jövőre, ez már most biztos! Erre ne alapozz! Legalábbis az ELTEn nekünk azt mondtak, hogy a tavasziba nem, de az őszi félévben 100% a visszatérés, esetleg egy-két tanár tart online.
2021. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Sikerült elintézned?
2022. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!