Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt hol tudom megnézni, hogy...

Azt hol tudom megnézni, hogy az iskola regisztrált e érettségire?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem küldtek külön értesítést. A titkárnőt tudod megkérdezni, minden rendben zajlott-e én ennyit tudtam tenni.
2021. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a határidő után valami hibát találnak, akkor 8 napon belül értesíteniük kéne, legalábbis gondolom én.
2021. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyesmire szükség, mert ha elfogadták a jelentkezésedet, az egy elsőfokú közigazgatási határozatnak számít, amit nem kell külön írásba foglalni. Innentől az iskola feladata adminisztrálni. Ha nem fogadták el, akkor azt 15.éig írásos határozatban kellett volna közölniük.
2021. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem volt egyértelmű, bocsánat!

Az érdekelne engem, hogy hol tudom megnézni, hogy próbáltak e regisztrálni. Attól függetlenül, hogy sikerült e vagy sem.

A problémám az, hogy az utolsó percben sem volt biztos, hogy érettségizek. A részletekbe nem mennék bele.

Köszönöm

2021. febr. 17. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érthető a kérdésed. Arra gondolsz, hogy jelentkezés nélkül magánszorgalomból regisztrálgatnak? Adtál be jelentkezést? Aláírtad?
2021. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!