Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kapjak 1 est?

Mit tegyek hogy ne kapjak 1 est?

Figyelt kérdés
Nem tudtam beadni a beadandót , mert kicsúsztam a határidőből mert lassú volt a laptop, és lezárt a rendszer ahova feltenném, viszont a tanár nem fogadja el privátba a dolgot , úgy se ha tényleg a teknika miatt kések picit.

2021. febr. 17. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nem hagyod az utolsó percekre, és akkor még belefér egy kis technikai malőr is.
2021. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni szociális probléma, hogyha a „teknika” csődöt mond. Ezért kell időben nekikezdeni a feladatnak, és nem a végső határidőig várni vele. Ha pedig mégis így trszel, és nem jönnek össze a dolgok, akkor tudjál rá.

Én mindig azt mondom, hogy az iskola nemcsak a kovalenskötést tanítja meg, hanem azt is, hogy hogyan oszd be az idődet -többek között-. Ha ez a tanulóéveid alatt nem sikerül, akkor majd tanulsz a károdból a való életben, ugyanis ha a tanár elnézne minden szir-szart neked, akkor nem tanulnád meg, hogy a határidő JOGVESZTŐ.

2021. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!