Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ért a sz.gépekhez help me?

Aki ért a sz.gépekhez help me?

Figyelt kérdés
A legujjabb windows van a gepemen (10), megis a word 2003 és excel van rajta,amin egyetemen nem tudok dolgozni... Mi lenne a tehendo? Újabb változat kéne...Probalkoztam az O365-ön is, de ott a word és az excel funkcioi is hibasak, pl korlevel nincs.

2021. febr. 17. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg az új office-t, vagy töltsd le valahonnan.
2021. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
honnan?
2021. febr. 17. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen vagy akkor valószínűleg jár neked ingyenesen az Office. Ennek nézz utána, hogy az egyetemed biztosít-e hozzáférést. Nálunk az egyetemi e-mail címmel kell belépni a Microsoft fiókba.
2021. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van online, a böngészőben is használató formája az Office-nak.
2021. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Office 365-ben ott van az csak legyen legális. Ha spórolni akarsz akkor valóban egyetemista ként jár neked a free. Minden más esetben árukereső, ott most kb. 13-14 000 az éves licenc. Én két éve így használom, és élvezem a plusz 1TB felhő tárhelyet is. Ha pedig Ms oldalán veszed akkor még támogatod is Bill papát. Minimum évi +10 000 Huf-al.


Ám ez a „tehendő” igen furcsa nekem egyetemista ként. Vagy csak karbantartó vagy az egyetemen?

Még elütésnek is durva, rohadt messze van a „h” az „e”-től

2021. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerult ,koszi
2021. febr. 18. 22:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!