Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell szakdolgozatni...

Mikor kell szakdolgozatni témát választanom?

Figyelt kérdés
Ebben a félévben 5 tárgyam van még, következőben 4. A következő félévben kell témát választanom?

2021. febr. 19. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A lehető leghamarabb. Nem szeretik a témavezetők az utolsó pillanatban beeső hallgatókat, már most is lebeszélheted azzal az oktatóval akinél írni szeretnéd. Szokták azt is javasolni, hogy csinálj most TDK dolgozatot és akkor abból minimális erőfeszítéssel lehet szakdogát rittyenteni.
2021. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezd meg (tanszéken, TO-n), hogy van-e szakdolgozati témabejelentő lap, és azt mikor kell leadni. Ahol eddig tanítottam, ott mindenhol volt. A tanszékvezető egy bizonyos határidőig bekérte, jóváhagyta a témát, és csak utána lett hivatalos a témaválasztás. Egyébként ettől függetlenül tényleg minél előbb, annál jobb.
2021. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert ma volt a határidő leadni a témát...következő félévben fogom így. Remélem nem csináltam hülyeséget ezzel
2021. febr. 19. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az utolsó előtti félév elején (az első hónapban) kellett témát és konzulenst választani. Viszont később még lehetett akár változtatni is rajta.
2021. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!