Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdalkodasi es management...

Gazdalkodasi es management szakhoz felvennetek ti diakhitelt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Én azt a szakot fél év alatt ott hagytam a francba, úgyhogy nem. 😁
2021. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik egyetem, mik a céljaim és mennék-e tovább mesterre. Ha konkrétan tudnám, hogy mit akarok vele kezdeni, akkor igen, de ha csak annyit, hogy az üzleti életben akarok elhelyezkedni vagy vállalkozni akarok, akkor nem.
2021. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Miért hagytad ott?

2021. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
1-es vagyok és azért, mert rájöttem, hogy nem nekem való, túl sok volt az undi tágy (analízis, mikroökonómia, stb ) 😅 ennek már 13 éve 😱😱jesszus, de vén vagyok
2021. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen azok miatt a tárgyak miatt hagytad ott, amelyeknek a legkevésbé van köze a diplomához?
2021. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem
2021. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(1)Nem csak amiatt, a többi tárgy sem állt hozzám közel, meg igazából az egész szakra is azért mentem mert oda vettek fel csak sajnos.
2021. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!