Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom felvenni a...

Miért nem tudom felvenni a tantárgyakat az ETR-en?

Figyelt kérdés
Idén vettek fel az egyetemre. Megkaptam a levelet, hogy a beiratkozáshoz ki kell nyomtatni a netről a papírt, és aláírva be kell vinni a TO-ra. Aztán kaptam még 1 levelet, hogy a kurzusfelvételi időszak aug. 15-szept 17-ig tart, és hogy ha megtörtént a beiratkozás, fel lehet venni a tárgyakat. A neten is küldtek segítséget az ETR használatához, de nem sikerül, mert nem ír ki semmit, üres az az oldal, ahol be kellene jelölni a dolgokat. Ez normális? Vagy meg kell várni a regisztrációs hetet, és csak utána lehet? Annyira bonyolult ez az egész...
2010. aug. 18. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A tárgyakat a regisztrációs héten kell felvenni, nem ilyenkor
2010. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2010. aug. 18. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már most is lehet felvenni (ELTE TTK). Elméletileg a kurzusfelvétel menüpontra kattintva (a Tanulmányok alatt) megjelenik a kurzus kereső ahol szépen kiválasztod, hogy melyik területről szeretnél választani (a saját képzés, általános tesi, általános nyelvi, minden), ott várhatóan alapból ki van jelölve neked a saját, szóval elég csak a keresés gombra kattintani.


Ha semmi nem történik, akkor vagy tényleg nincs még nálatok kurzusfelvétel (amit azért nem hiszek, hiszen a levél mást írt, persze ha BTK, akkor bármiféle logikátlanságot el tudok képzelni), vagy nem regisztráltál még, ilyesmit tudok elképzelni.

2010. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ELTE-IK, a tárgyaim a saját, vagy a szakirány megjelölése után nem jöttek be, de az összes tárgyban igen. Próbáld meg így!
2010. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!