Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az ideiglenes felvételi...

DundgD kérdése:

Ha az ideiglenes felvételi listán 49.-ik vagyok és 32 embert vesznek fel arra az adott szakra amelyre jelentkeztem van-e esélyem bejutni? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Ahhoz az osztály több, mint fele ki kell, hogy essen előled. Ha 10-en kiesnek már sokat mondok, de vannak még csodák.
2021. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik iskoláról van szó? Az Oktatási Hivatal honlapján meg lehet nézni, hogy tavaly hányadik volt az ideiglenes rangsorban az utolsó felvett.

Lehet, hogy ezen az oldalon is megtalálod a sulit a kalkulátornál:

[link]

2021. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy eséllyel felvesznek, mert biztosan sokan nem azt jelölték elsőnek. Kivéve, ha valami nagyon erős szakgimi, de szerintem azok akik gimibe mennek mindig jelölgetnek meg pluszba szakokat hátha nem jön össze a gimnázium, én kb 70. voltam, de még a 120 helyen állót is felvették, mert sokan jelölték meg a sulinkat a melletünk lévő gimiből. Plusz év elején mindig jönnek mennek az emberek, ha nagyon oda akarsz járni, biztosan lesz üresedés.
2021. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Enis hasonlo helyzetbe vagyok, szerintem nem kell raparazni, ha megtettel mindent, meglesz az eredmenye :)
2021. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!