Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit tud a Bocskai István...

Ki mit tud a Bocskai István református oktatási intézménynek(Halásztelek) a kollégiumáról?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy hány személyes?

Hogyan vannak az ágyak elhelyezve?

Milyen a konyha állapota?

Milyen a wc állapota?

Stb... Stb....

Bármi amit érdemesnek tartotok elmondani mindenképpen írjátok le! ;)



#kollégium #Bocskai #Halásztelek #Bocskai istván református oktatás központ #Bocskai koli #Bocskai gimi
2021. márc. 20. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudom, de a suli nem valami jó, a koleszről sem feltételezném ezt...
2021. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit elkéstem a válaszról de ha már itt vagyok leírom. Jelenleg….a fiuk és a lányok külön részen vannak. Egy ajto válassza el őket amit minden minden este bezár a felügyelő, és magával viszi az ágyába. Konyha állapota szép, kivéve hogy dísznek áll mert még egy wifon levest sem csinálhatsz meg, kivéve ha mikróban teszed. (Nem főzhetsz stb) wécék állapota rendezett, igényes. De minden szobában külön vécé van, tehát te/ti tesztek arról hogy rendezett legyen. Fontosnak tartom még, hogy ez egész koli a szobákon kívül be van kamerázva. Ha esetleg összejössz ott valakivel felejtsd el az csókolgatást, ölelést főleg.
2022. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!