Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsős leszek az egyetemen....

Elsős leszek az egyetemen. Tárgyaknál fel kell olyat vennem, ami vizsgakurzus?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert kb 30-an leszünk a csoportban és ez a vizsgakurzus csak 10 fős és csak ezt az egyet hirdették meg. Mi ez? Miért vizsgakurzus? Mi ez pontosan és nekem fel kell vennem? Nem esetleg azoknak van ez, akik tavaly megbuktak belőle?
2010. aug. 19. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk úgy van, hogy a vizsgakurzust azoknak kell felvenniük, akik korábban nem teljesítették. Külön nekik szokták hirdetni. Nekik nem kell bejárniuk, de vizsgázniuk kell.
2010. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És véletlenül felvettem. :D Hogy tudnám leadni? Mert a Neptun nem engedi leadni.
2010. aug. 19. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Oh, akkor elvetted valakinek a helyét. Nagyon fog érte haragudni.

Elvileg ha rákattintasz a tárgyra, akkor van olyan fülecske, hogy leadás. Ha nem találod, akkor hívd fel a TO-t.

2010. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oróbáltam a tárgy leadását, de valami hibát észlel. Azt írja ki, hogy a kért akció nem található. :S
2010. aug. 19. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Kis tudatlan =). Ha felvetted/felvették neked a tárgyat, akkor már ne foglalkozz vele, hogy van kiírva vizsgakurzus (CV- Csak Vizsga) Vizsgakurzust akkor vegyél fel, ha nem sikerült, és már van belőle aláírásod. Vizsgaidőszakban majd mész vizsgázni ilyenkor, órákra meg nem kell bejárnod, mivel az aláírás feltételeit teljesítetted, a vizsgafeltételeket meg nem.


Leadni meg úgy tudod hogy (Neptun 3R-ben):

- Tárgyak menüpont

- Felvett tárgyak (itt szépen megadod neki a mostani félévet)

- Majd megkeresed a felvett vizsgakurzust, sor végén van egy olyan, hogy lehetőségek, és a tárgyleadásra mész.


Ha nem engedi a neptun, szólsz a TO-nak, vagy megkeresed a kari neptun felelőst (egyetem honlapján ha megkeresed, megtalálod) írsz neki egy e-mailt, hogy mi a baj, és ő elintézi.

2010. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a suli rendszergazdájának szoktam e-mailt írni, ha a Neptunnal baj van,ő hamar szokott válaszolni, mert egész nap a gép előtt ül:)szóval próbáld meg ha gondolod
2010. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Már sikerült. Leendő csoporttársam is felvette, azért gondoltam, hogy fel kell. :D
2010. aug. 19. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!